سوالات متداول

1. روش خرید در سایت به چه صورت است؟

اگر اولین بار است که می‌خواهید از سایت ما خرید کنید ابتدا باید ثبت نام کنید (گزینه "نام کاربری ندارید، ثبت نام کنید") اگر قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید با شماره تلفن و ایمیل می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید. اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید و رمز خود را فراموش کرده‌اید روی عبارت "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید" کلیک کنید. سپس کتاب مورد نظر خود را انتخاب کرده (افزودن به سبد خرید) و مابقی مراحل خرید را انجام داده تا به درگاه بانک متصل شوید. در پنل کاربری‌تان گزینه "سفارش‌ها" خریدهایتان را نمایش می‌دهد و اگر وضعیت در حالت "پرداخت‌شده" باشد خرید شما با موفقیت ثبت شده است.

2. به چه صورت سفارشم را پیگیری و کد رهگیری پستی را دریافت کنم؟

کد رهگیری پستی 24 ساعت پس از تحویل به اداره پست در پنل کاربریتان در قسمت سفارش ها گزینه پیگیری پست ثبت می‌شود.

3. از چه طریقی می‌‌توانم کتاب را تهیه کنم؟

کتاب را از سه طریق میتوانید تهیه کنید: ۱- خرید از فروشگاه: تهران: فروشگاه مرکزی انتشارات ارجمند: بلوار کشاورز نبش ۱۶ آذر تلفن ۸۸۹۸۲۰۴۰، ساعت کاری: ۸.۵ تا ۶.۵ (به جز جمعه‌ها و تعطیلات رسمی) شهرستان‌ها: خرید از نمایندگی‌های انتشارات ارجمند. نشانی و تلفن نمایندگی‌ها: ttps://www.arjmandpub.com/Home/Branch ۲- خرید اینترنتی از سایت انتشارات ارجمند با ده درصد تخفیف به نشانی www.arjmandpub.com ۳- خرید تلفنی: ارسال پیامک در واتس آپ به شماره تلفن ۰۹۹۱۳۳۳۲۰۴۰ * هزینۀ ارسال پستی براساس وزن، نوع پست و فاصله تا تهران در سایت محاسبه می‌شود. برای سفارش بیش از ۲۰۰ هزار تومان، پست سفارشی رایگان است. * سفارش‌ها طی ۲۴ ساعت (در روزهای غیر تعطیل) ارسال می‌شوند. زمان رسیدن کتاب، بستگی به نوع ارسال و فاصله شما از تهران دارد. ارسال با پیک در تهران طی یک روز انجام خواهد شد. ارسال پستی با پست پیشتاز دو روز و با پست سفارشی سه تا چهار روز کاری زمان می‌برد. به علت شیوع ویروس و لزوم ضدعفونی کالاها در مراکز پستی، ممکن است ارسال پستی با چند روز تاخیر همراه شود.

4. هزینه پست چقدر است؟

هزینۀ ارسال پستی براساس وزن، نوع پست و فاصله تا تهران در سایت محاسبه می‌شود. برای سفارش بیش از ۲۰۰ هزار تومان، پست سفارشی رایگان است.

5. ارسال پستی چقدر زمان می‌برد؟

سفارش‌ها طی ۲۴ ساعت (در روزهای غیر تعطیل) ارسال می‌شوند. زمان رسیدن کتاب، بستگی به نوع ارسال و فاصله شما از تهران دارد. ارسال با پیک در تهران طی یک روز انجام خواهد شد. ارسال پستی با پست پیشتاز دو روز و با پست سفارشی سه تا چهار روز کاری زمان می‌برد. به علت شیوع ویروس و لزوم ضدعفونی کالاها در مراکز پستی، ممکن است ارسال پستی با چند روز تأخیر همراه شود.

6. لیست کتاب‌ها را چطور تهیه کنم؟

در صفحه اصلی سایت در قسمت لیست کتاب‌ها فایل اکسل و فایل pdf کتاب‌ها (به طور جداگانه) قابل دانلود است.

7. هزینۀ پیک در تهران چقدر است؟

هزینۀ پیک در محل به راننده پرداخت می‌شود. برای اطلاع دقیق با شماره 09913332040 تماس بگیرید

8. از چه طریق می‌توانم در زمینه انتشار کتاب همکاری کنم؟

روند پیشنهاد کتاب از طریق سایت انجام میشود. لطفا به قسمت پیشنهاد انتشار کتاب در سایت انتشارات مراجعه کنید و مطابق راهنما اطلاعات را تکمیل کنید تا کتاب مورد بررسی قرار گیرد. https://www.arjmandpub.com/Home/RequestWI

9. در کدام شهرها نمایندگی دارید؟

لیست کامل نمایندگیها را در این لینک میتوانید ببینید: https://www.arjmandpub.com/Home/Branch